• Rodzinne kolędowanie

• Niezwykły czas Bożego Narodzenia to chwile przepełnione radością, rodzinnymi spotkaniami i wspólnym kolędowaniem. Właśnie w takiej atmosferze spotkaliśmy się 10 stycznia na sali gimnasycznej. Zarówno młodsi jak i starsi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje liczne talenty podczas jasełek, tańców i wspólnego kolędowania. Z pewnością nie lada odwagi wymagały od dzieci indywidualne występy. Wszystko zakończyło się świątecznym poczęstunkiem przygotowanym dla rodziców, dzieci i nauczycieli. Dzięki temu nie zabrakło również okazji do rozmów i śmiechu. Nasze rodzinne kolędowanie przejdzie do historii, ponieważ w jeden z najmroźniejszych wieczorów tej zimy udało się nam rozgrzać nasze serca, a to przecież najważniejsze.