• Wycieczka klasy IV

• 14 czerwca uczniowie klasy IV wybrali się do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Zamku Wrochema. Na lekcjach Iluzji, Różdżkoznawstwa i Eliksirów poczuli się niczym młodzi czarodzieje pobierający nauki w Hogwarcie. Dzieci nauczyły się magicznych sztuczek, poznały magiczne zaklęcia, a nawet zrobiły, według specjalnej receptury, eliksir młodości. Wszyscy mogli się przekonać, że nauka w takiej szkole to niekończąca się radość i wieczna zabawa.

Nowa galeria Wycieczka klasy IV została dodana do albumu fotograficznego

• Powitanie lata

• Dziś powitaliśmy lato radośnie i kolorowo. Przedszkolaki i klasy 1-4 bawiły się wyśmienicie w promieniach letniego słońca korzystając z atrakcji i animacji prowadzonych przez DEJZI KLUB.

Na naszym szkolnym podwórku stanął gigantyczny zamek dmuchany ze zjezdzalnią. Nasze buzie były kolorowe i zamieniały się w różne zwierzątka. Na naszych głowach powstawały kolorowe warkoczyki. Jedliśmy słodką watę cukrową. Bawiliśmy się zabawkami zrobionymi z balonów. Na naszych rękach powstawały błyszczące tatuaże a wokół unosiły się bańki mydlane w których się chowaliśmy. Odwiedziła nas również DEJZI.

Przedszkolaki mogły bawić się na mniejszym zamku dmuchanym,  dzięki uprzejmości firmy POD CHMURKĄ

To była dla nas bardzo fajna atrakcja !

Dziękujemy !!!

• Zakończenie roku w przedszkolu

• 15 czerwca przedszkolaki "Sówki, mądre główki" uroczyście żegnały się z przedszkolem, by 1 września stanąć w progach szkoły. To był bardzo ważny i uroczysty dla nich dzień.

Życzymy im, by z radością powitali szkołę po wakacjach!

• Podręczniki

• W związku ze zbliżającym się końcem roku szkolnego przypominamy o obowiązku zwrotu do środy (22.06):

• wypożyczonych podręczników dotacyjnych (nie dotyczy ćwiczeń i podręczników do religii)

• książek wypożyczonych z biblioteki (lektury, beletrystyka)

Podręczniki należy przynośić do nauczycieli przedmiotów lub nauczyciela bibliotekarza.

• Uwaga przypominamy!

• 22.06 w naszej szkole w godz. 9-12 bedą odbywać się obchody Dnia Lata.

Przedszkole i klasy I-IV będą uczestniczyć w różnego typu animacjach na terenie szkoły, a klasy V-VIII udają się pieszo na piknik do Pniowca.

Szczegółowe informacje u wychowawców klas.

• Spływ kajakowy

• We wtorek 14.06. uczniowie klasy 6 wzięli udział w spływie kajakowym rzeką Mała Panew. Młodzi adepci kajakarstwa z pomocą dwóch dzielnych mam, swojej pani oraz instruktora, pokonali liczącą 9 kilometrów trasę z Krupskiego Młyna do Kielczy. Nurt rzeki i pojawiające się przeszkody nie zatrzymały płynących kajaków. Cel został osiągnięty.  Emocje były, zabawa była. Sukces kompletny

• Dzień Mamy i Taty

• W dniu 7.06 uczniowie klasy 3 wraz z rodzicami obchodzili Dzień Mamy i Taty. Dzieci wystapiły z programem artystycznym prezentując wiersze, tańce i piosenki. Po poczęstunku były wspólne gry i zabawy.

• Szanowni Rodzice!

W czwartek 9.06 2022r. o godzinie 16:30 w sali 17 naszej szkoły, odbędzie się spotkanie z wychowawcą klasy pierwszej w roku szkolnym 2022/2023.

Serdecznie zapraszamy!

• WOJEWÓDZKI KONKURS Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

• Uczniowie naszej szkoły, Bartosz L. (kl.7b), Julia J. (kl.8), Wiktoria K. (kl.8) oraz Natalia W. (kl. 8), wzięli udział w II Wojewódzkim Konkursie Artystyczno – Językowym „Spielfabrik”. Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu i wykonaniu gry planszowej/karcianej do nauki języka niemieckiego.

Finalistką konkursu została Natalia W., która reprezentować będzie naszą szkołę w Katowicach.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za tak duże zaangażowanie i przepiękne prace konkursowe !!!