• #SprzątamyDlaPolski!

• Nasza szkoła dołączyła do IV edycji akcji #SprzątamyDlaPolski, która odbędzie się już 4 października! Zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału!  Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z p. Dorotą Okroją lub p. Joanną Nowak.

• Gwarki 2022

• W tegorocznym pochodzie gwarkowskim Nasza Szkoła przedstawiła hasło "Jesteśmy EKO". Uczniowie zaprezentowali zależności pomiędzy poszczególnymi ekosystemami.

Centralną postacią pochodu była Matka Ziemia, która prowadziła poszczególne ekosystemy, zwierzęta w nich występujące i żywioły. Mogliśmy zobaczyć: słońce, chmurę, wiatr, wodę, kwiaty, łąkę, las oraz zwierzęta: wilgę, żabę, pszczołę, motylka oraz wiewiórkę.

Wszystkim uczniom dziękujemy za przygotopwanie pięknych strojów, a rodzicom za fantastyczny doping podczas pochodu.

Nowa galeria Gwarki 2022 została dodana do albumu fotograficznego

• ZEBRANIE RODZICÓW

• ZAPRASZAMY RODZICÓW UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA  ZEBRANIE RODZICÓW, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 7 WRZEŚNIA 2022r. O GODZ. 17.00 NA SALI GIMNASTYCZNEJ.