Dziś uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny – pełen wyzwań, sukcesów, wspólnych chwil i cennych doświadczeń.
Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły dziękujemy za wspólny rok oraz życzymy bezpiecznych, słonecznych i pełnych radości wakacji! ☀️🌴
Do zobaczenia we wrześniu!