W Wojewódzkim Konkursie "Piękne Tradycje i Zwyczaje Ekologiczne. Palma i Pisanka Wielkanocna" zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Boruszowicach uczennice klasy 4 uzyskały piękny wynik w kategorii klas od 4 do 6.
Emilia S. I miejsce
Zosia G. II miejsce
GRATULUJEMY!!