• Zapraszamy do udziału w DIECEZJALNYM  KONKURSIE  PLASTYCZNYM „JA JESTEM Z WAMI” Mt 28, 20 w związku z rozpoczętym KONGRESEM  EUCHARYSTYCZNYM.

Konkurs prowadzony jest w następujących grupach wiekowych:
          •    Grupa 1: przedszkola i klasy 0
          •    Grupa 2: szkoły podstawowe – klasy I-III
          •    Grupa 3: szkoły podstawowe – klasy IV-VI
          •    Grupa 4: szkoły podstawowe – klasy VII-VIII

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jedną pracę, wykonaną indywidualnie. Prace mogą być wykonane w technice malarskiej (farby akrylowe, akwarele, tempery, pastele olejne), w technice rysunku lub w technice mieszanej. Autor pracy konkursowej może również wykonać ją techniką własną, uwzględniając możliwość jej oprawy, pozwalającą na wyeksponowanie w ramach wystawy pokonkursowej. Nie przewiduje się prac przestrzennych.

Format prac: minimalny A4 (210x297mm), maksymalny A3 (297x420mm), do tego należy dodać oprawę w passe-partout, na podłożu umożliwiającym transport i ekspozycję. Prace niewymiarowe i nieopisane nie będą brane pod uwagę.

Prace proszę składać u pań katechetek lub u pani wicedyrektor  Barbary Musik do dnia 15.04.2024r.

Załączniki: