• Zapraszamy do obejrzenia naszego krótkiego filmu:   Szkola_Podstawowa_nr_6_im._Alfonsa_Zgrzebnioka_(1)(1).mp4

Oferta naszej szkoły

• Nasza kadra, posiada kwalifikacje do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
          • Opieka psychologa i pedagoga szkolnego.
          • Nauczanie w godzinach dopołudniowych (jedna zmiana).
          • Opieka nad dziećmi w świetlicy w godzinach popołudniowych do godz.18:00.
          • Mało liczne klasy.
          • Własna kuchnia i domowe obiady.
          • Codziennie świeże owoce i mleko dla dzieci.
          • Nauka języka niemieckiego jako języka mniejszości narodowej.
          • Każda sala lekcyjna posiada tablicę multimedialną.
          • Sale lekcyjne wyposażone w dużą ilość pomocy  dydaktycznych.
          • Dobrze wyposażone sale komputerowe dostosowane do uczniów klas I-III oraz IV-VIII.
          • Zajęcia wychowania fizycznego realizowane również na terenie Parku Wodnego i Hali Sportowej w Tarnowskich Górach.
          • Duża sala gimnastyczna, boisko sportowe oraz plac zabaw na terenie szkoły.
          • Ciekawe zajęcia związane z realizacją projektu Laboratoria Przyszłości.
          • Bogata oferta zajęć pozalekcyjnych - kółka artystyczne, teatralne, biologiczne, muzyczne, warsztaty szycia na maszynie i haftowania, szkolny klub ekologów,
          • Różnorodne imprezy szkolne (święto szkoły, turnieje sportowe, zabawy, dyskoteki, festyny, jasełka, teatrzyki, turnieje międzyszkolne).